AKTUÁLNÍ INFORMACE - NOVINKY

Zde jsou zveřejňovány všechny aktuální informace dotýkající se systému CEV. Doporučujeme jej sledovat, protože jsou zde umístněny informace o změnách v programu, plánovaných odstávkách systému, práce na vylepšeních či informace o správných pracovních postupech atd..

AKTUÁLNÍ INFORMACE - 14.1.2020

Mimořádná odstávka systému:

Dne 15.1.2020 bude v době od 21.00 do 22.00 provedena odstávka systému CEV z důvodu HW údržby.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné omezení v práci

 

AKTUÁLNÍ INFORMACE - 30.06.2019

CEV je nyní možné používat jako náhradu za DIKOS. CEV je připraven k plnohodnotné práci pro zpracování a editaci závad, včetně přenosu k fakturaci do systému METIS – týká se to především Závodů a Správ, jejichž zhotovitelé přes METIS fakturují běžnou údržbu (dle smlouvy na „zimní údržbu“). V METIS je již odkaz na aplikaci CEV, přístup k DIKOS je již z tohoto portálu odpojen.

CEV je k dosažení na URL adrese:  https://cev.rsd.cz/

 

V pátek 28. 6. 2019 v odpoledních hodinách (v 16:00 hod.) dojde k omezení vašich přístupů do systému DIKOS přes http://jsu.jsdi.cz, všichni uživatelé systému DIKOS budou mít pouze právo na čtení, bez možnosti jakékoliv editace a tvorby dat. Tato informace je také součástí InfoPanelu v JSU i přímo v aplikaci DIKOS.

V sobotu 29. 6. 2019 došlo k přenosu dat z DIKOS do CEV. Přílohy k přeneseným datům jsou zatím naimportovány od 1. 5. 2019, tj. dva měsíce zpět. V importu dalších/starších příloh budeme pokračovat v následujících dnech.

 

Prosím vyzkoušejte + všichni uživatelé z vašich oddělení, kteří používali DIKOS, zdali se dostanete do nové aplikace CEV, pokud někdo bude mít s přístupem problém, prosím napište jméno + příjmení + username + organizaci a založte tiket v HelpDesku ŘSD (zde: https://podpora-it.rsd.cz/LogOn), nebo kontaktujte HelpDesk telefonicky +420241084151, případně +420241084161.

 

Nová mobilní aplikace k CEV je ke stažení na tržišti Google Play, nyní (30. 6. 2019) je aktivní verze 1.0.2., aplikace je pro OS Android verze 6 a vyšší.

Organizace přechodu ze systému DIKOS na systém CEV

Zadávání vad a závad bude probíhat od 1.7. 2019 v novém systému CEV. Starý systém DIKOS bude přístupný pouze k nahlížení. Od 1.7. nebude možno zadávat v systému DIKOS nové vady a závady. Všechna data budou převedena do nového systému do CEV a v něm budou řešeny všechny vady a závady.

 

Dopravní informace Dopravní informace

Facebook Facebook